fethiye lüx villa tatili
fethiye lüx villa tatili

En Konforlu Fethiye Villa Tatil

Fethiye villa kiralama gün geçtikçe daha çok talep edilir ve aranır hale geldi. Bunun nedeni elbette çok açık.

Fethiye eşsiz doğal güzellikleri, çok çeşitli sosyal aktivitesi ve ekstrem spor seçenekleri ile köklü bir tarihi dokusu bulunan güzide bir Muğla ilçesi. Dolayısıyla her yıl binlerce misafir sadece bu muhteşem güzelliklere tanıklık etmeye ve yepyeni deneyimler yaşamaya bu ilçeye akın ediyor.

Başka Açıdan Ölüdeniz

5 yıldızlı Otel mi Fethiye Villa Kiralamak mı ?

Fethiye villada kalmak ise en konforlu tatil konaklamalarından bir tanesi. Kimisi 5 yıldızlı otelleri daha konforlu bulsa da aslında bambaşka avantajları olan villa tipi konaklama pek çok kişi açısından daha tercih edilebilir oluyor.

5 yıldızlı oteller daha çok hizmet kalitesi açısından ön plana çıkıyor. Fethiye’de villa kiralama yapmak ise hem rahatlık, hem sakinlik, hem de kişi sayısı daha fazla olan tatilciler için çok daha konforlu olarak görünüyor.

Tatilciler için özenle ve profesyonelce hazırlanmış villalar bazen site içinde yer alırken bazen de kendi özel alanı oluyor. Pek çok villanın kendi önünde ya da arkasında kendisine özel bahçesi ya da şık bir şekilde dizayn edilmiş bahçesi bulunuyor.

Site içinde yer almayan villaların genellikle kendine özel yüzme havuzu bulunuyor. Çoğu 3+1 şekilde dizayn edilmiş geniş iç mekanlardan oluşan villalar 2,5 ya da 3 katlı oluyor. Hemen hepsinde de manzara izleyebileceğiniz bir teras mevcut oluyor.

Bir yandan Fethiye’nin her kesimden kendisini kaptırabileceği aktiviteler ve doğası dururken, diğer yandan her yönü ile huzur ve konforu anlatan Fethiye villalar bir araya gelince ortaya hayal bile edilmesi güç olacak kadar güzel bir tatil çıkıyor. Bu da doğal olarak Fethiye’de villa kiralama fikrini cazip kılıyor. Bu durumu keşfeden onlarca kişi de bu cezbediciliğine dayanamayarak rotasını Fethiye’ye çeviriyor.

Giderek sayısı artmakta olan binlerce misafir her yıl ilçeyi ziyaret ediyor. Çoğu zaman Mart ayında başlayan bu ziyaretler Temmuz ve Ağustos aylarında artarken Kasım sonuna kadar devam ediyor.

Eğer siz de sürekli yükselmekte olan Fethiye’yi keşfetmek ve konforlu bir tatili bir arada gerçekleştirmek istiyorsanız Fethiye’de villa kiralama fikrini düşünebilirsiniz.