fethiye villa kiralama
fethiye villa kiralama

Fethiye’ de Ada Villa Tatili

Fethiye villa kiralama ile tatillerini geçirmek isteyen misafirlerimizi birbirinden farklı seçenekler beklemektedir. Bu sebeple de her zaman misafirlerimize hayal ettiklerinin ötesinde bir Fethiye tatili sunmaktayız. Misafirlerimize sunduğumuz hizmetler içerisinde Fethiye’nin oturumu olan tek adasında tatil yapma imkanı da bulunmaktadır.

Fethiye Ölüdeniz Kiralık Villa

Şövalye Adası

Fethiye villa kiralama hizmetleri sizlere Fethiye’nin konaklama yapılan tek adasında da hizmet vermektedir. Eski adıyla Meğri adası olarak bilinen Şövalye adası, huzurlu bir tatil arayanlara muhteşem doğasını ve Güney Ege’nin masmavi sularını sunmaktadır.

Tarihte Fethiye’yi korumakla görevli olan şövalyelerin bulunduğu ada günümüzde villa tatili yapmak isteyen misafirlerimizi ağırlıyor. Muhteşem güneşi ve eşsiz kumsallarının yanı sıra tarihi yerleri ile de sakin ve huzurlu bir tatil isteyenleri ağırlıyor.

Fethiye villa kiralama ile Şövalye Ada’sında tatilini geçirmek isteyen misafirlerimiz aynı zamanda merkeze de yakın olması nedeniyle Fethiye’nin eğlenceli gece hayatından da uzak kalmamaktadır.

Şövalye Adasının Size Sundukları

Fethiye villa kiralama ile Fethiye adası olarak da bilinen Şövalye adasından kendinize özel villanızı kiralamanız durumunda Fethiye’nin bütün güzelliklerini ve eğlencesini ayaklarınızın altına sunmaktadır.

Şövalye adasının size sunduklarının başında yemyeşil doğası bulunmaktadır. Fethiye villa kiralama ile kiraladığınız tüm villalarınız doğanın içerisinde huzuru bulabilmeniz için düşünülerek dizayn edilmiştir. Hem doğanın içerisine bulunup hem de konforundan vazgeçmeyen misafirlerimizin öncelikli tercihlerinden olmaktadır.

Adanın misafirlerimize sunduğu bir diğer güzellik ise masmavi suları olmaktadır. Özellikle sıcak Fethiye günlerinde serinlemek isteyen misafirlerimizi kucaklayan masmavi Ege denizi misafirlerimizin en çok zevk aldıkları noktalardan birisi olmaktadır. Villa kiralama hizmeti ile villalarını kiralayan misafirlerimiz aynı zamanda kendilerine özel havuzlarında da serinleme fırsatı bulmaktadır.

Şövalye adasında konaklamak isteyen misafirlerimizi aynı zamanda hem adanın hem de Fethiye’nin sunduğu tarihi güzellikleri de beklemektedir. Asırlardır yerleşim yeri olarak tercih edilen Fethiye, birçok antik kenti ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Tatillerinde eğlencenin tadını çıkarmak isteyen misafirlerimizde merkeze ve barlar sokağına son derece yakın olan Şövalye adasını tercih etmektedir. Sakin bir ortamdan kısa bir süre içerisinde eğlencenin kalbine ulaşmanın mümkün olduğu ada tüm bu sundukları ile sıklıkla tercih edilmektedir.